OFERTA ZIMOWA

 
  Żywiec i Zajazd Beskidy  to dobre miejsce wypadowe do dwóch największych i najlepiej zorganizowanych kurortów narciarskich w Polsce jakim są Szczyrk oraz  Korbielów, oddalonych 15 km od Żywca. Oba te miejsca są idealnym miejscem do spędzania aktywnego wypoczynku podczas ferii zimowych w gronie rodziny, przyjaciół. Zaplanuj pobyt w naszym hotelu i skontaktuj się z nami 

 
Oferujemy :

      ♦ Nocleg w komfortowych pokojach rodzinnych oraz dwuosobowych 

      ♦ Smaczną Kuchnię w naszej restauracji oraz pizzeri 

      ♦ Transport na stoki narciarskie w Szczyrku, Korbielowie,  górę Żar czy pobliski stok Jastrzębica,  po wcześniejszym uzgodnieniu. 

      ♦ 50 % RABAT  na stok Jastrzebica 

      ♦ Saunę fińską z mini siłownią

 
                              ZADZWOŃ   i   ZAREZERWUJ POKÓJ !                  tel.  502313021                mail: recepcja@zajazd-beskidy.pl       
                                                                                

                                                 
 

       Szczyrk od niedawna zmodernizowany może pochwalić się najnowocześniejszą infrastrukturą narciarską. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim w podnóża góry Skrzyczne ( 1257 m n.p.m.) posiada około  40 km zróżnicowanych tras zjazdowych, w tym niektórych oświetlonych. Większość wyciągów to już krzesełka oraz wieloosobowe gondole, co daje duży komfort fanom białego szaleństwa.
 

    Korbielów jako zimowy kurort jest znany w całym kraju. Położny w Beskidzie Żywieckim na stokach Pilska (1557 m n.p.m.)  swoją popularność zawdzięcza doskonałym warunkom narciarskim, które trwają zwykle od listopada aż do końca marca, w wyższych partiach Hali Miziowej nawet do maja. W masywie Pilska funkcjonują 4 kolejki krzesełkowe, 6 wyciągów orczykowych, 4 wyciągi kanapowe  dających dostęp do 12 tras narciarskich, które mają ponad 20 km. Najdłuższa trasa ma 4,5 km. W okolicy są punkty gastronomiczne, restauracje oraz bary.