Sale bankietowe

Sala bankietowa

Nazywana „Salą Babuni” i to nie bez przyczyny. Zawdzięcza to bardzo klimatycznemu, malowniczemu udekorowaniu, dzięki któremu nabiera przytulnego charakteru. „Babunia” może pomieścić do 50 osób.

Znakomicie nadająca się na mniejsze imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, itp.) oraz firmowe szkolenia. Oddzielona od Restauracji sprawia, poczucie intymności i swobody dla naszych Gości.

 


​Sala Weselna

Zupełnie nowa, klimatyzowana sala weselna na 200 miejsc siedzących, pozwala na organizację imprez typu wesele, spotkania firmowe, konferencje, studniówki, biesiady przy muzyce, przyjęcia integracyjne, itp.

Nowoczesny i elegancki charakter wnętrza, romantyczny klimat, subtelne dekoracje, profesjonalna obsługa oraz pyszne jedzenie zapewnią naszym Gościom niezapomniane wrażenia. W zależności od okoliczności i sugestii naszych Klientów dopasowujemy układ stołów i krzeseł. Sala weselna posiada osobne wejście, parking oraz ogródek. Wesele Żywiec to gwarancja udanej zabawy. Zajazd Beskidy to przedewszystkim gwarancja przygotowania w idealny sposób uroczystości weselnej. Miła i profesjonalna obsługa która podczas przyjęcia dwoi się i troi aby wszyscy goście byli zadowoleni. Oferujemy pyszne jedzenie, dla tego też przygotowaliśmny dla Państwa 4 rodzaje Menu wraz z przystawkami. Po zakończonym przyjęciu, odpocznij w hotelowych pokojach.

Specjalnie dla Państwa mamy przygotowanych kilka promocji: Pokoje dla gości weselnych gratis, jeżeli zdecydujecie się na przyjęcie weselne od poniedziałku do piątku.
Jeżeli chcesz aby Zajazd Beskidy wódkę weselną dał gratis na Waszą uroczystość, wystarczy przyjęcie zorganizować w miesiącach listopad - kwiecień, lub w dni od poniedziałku do piątku.
Trzecia oferta przewiduje rabat 10% na każde menu, gdy Twoje wesele odbędzie się w kwietniu.  Jak widzisz z naszej strony staramy się zrobić wszystko, aby ten dzień był najwspanialszym w waszym życiu.