Zajazd

Nowoczesna baza hotelowa Zajazdu Beskidy oferuje 70 miejsc noclegowych w 33 pokojach 1, 2, 3, 4. Każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonym w zależności od upodobań w nowoczesną wannę kąpielową lub kabinę prysznicową.

Baza gastronomiczna Zajazdu składa się z sali restauracyjnej - pizzerii na 80 miejsc konsumpcyjnych, której pojemność może być powiększona o kolejnych 40 miejsc. Sala restauracyjna o przyjemnym dla oka wystroju, posiada scenę dla orkiestry oraz parkiet do tańca. Znakomita kuchnia serwuje posiłki kuchni polskiej, włoskiej oraz potraw regionalnych. Specjalnością szefa kuchni jest pstrąg i steki z grilla. Zajazd Beskidy oferuje również wyśmienitą włoską pizzę, którą mieszkańcy Żywca mogą również zamówić przez telefon, podobnie jak inne serwowane "a la carte" dania.

Zajazd Beskidy zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Żywiec. To miejsce idealne dla wszystkich osób, które chcą wypocząć z dala od zgiełku miejskiekgo, zapewniając komfortowe warunki wypoczynku, luksus jak i możliwość relaksu w Saunie fińskiej. Miasto Żywiec położone jest około 20 km od Bielska-Białej. Hotel Zajazd Beskidy to nowoczesna baza noclegowa i nie tylko. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: organizację przyjęć weselnych, szkoleń czy też konferencji biznesowych. Do dyspozycji gości Restauracji udostępniliśmy również pizzerie - wyśmienita pizza prosto z pieca tylko u Nas!. Serdecznie zapraszamy!