OFERTA ZIMOWA

Zima 2018/2019 r.
 


Już od 180 zł/ doba od osoby 

KUP PAKIET NA MIN. 3 LUB WIĘCEJ NOCLEGÓW W ZAJEŹDZIE BESKIDY

Pakiet zawiera :

*Nocleg wraz ze śniadaniem
*Obiadokolację
*Transport na stoki w Szczyrku lub Korbielowie wraz  z powrotem do hotelu.
*Dostęp do sauny hotelowej 
*Darmowe Wi-Fi na terenie hotelu

Dzieci do lat 6 nocelg i śniadanie gratis 

Opcjonalnie -  płatne dodatkowo:

*Wypożyczenie sprzętu narciarskiego
*Ski pass na stoki w Szczyrku 

*Nauka jazdy na nartach lub snowbordzie 
*Kulig (przy grupach powyżej 15 os)
*Transport z dowolnego miejsce w Polsce do hotelu 


Szczgóły oferty pod numerem telefonu 730 993 292 oraz pod adresem email k.szarek@zajazd-beskidy.pl 
 
       Żywiec to dobre miejsce wypadowe do dwóch największych i najlepiej zorganizowanych kurortów narciarskich w Polsce jakim są Szczyrk oraz Korbielów, oddalonych niecałe 20 km od Żywca. Oba te miejsca są idealnym miejscem do spędzania aktywnego wypoczynku podczas zimy w gronie rodziny, przyjaciół. 

       Szczyrk od niedawna zmodernizowany może pochwalić się najnowocześniejszą infrastrukturą narciarską. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim w podnóża góry Skrzyczne ( 1257 m n.p.m.) posiada około  40 km zróżnicowanych tras zjazdowych, w tym niektórych oświetlonych. Większość wyciągów to już krzesełka oraz wieloosobowe gondole, co daje duży komfort fanom białego szaleństwa.


     Korbielów jako zimowy kurort jest znany w całym kraju. Położny w Beskidzie Żywieckim na stokach Pilska (1557 m n.p.m.)  swoją popularność zawdzięcza doskonałym warunkom narciarskim, które trwają zwykle od listopada aż do końca marca, w wyższych partiach Hali Miziowej nawet do maja. W masywie Pilska funkcjonują 4 kolejki krzesełkowe, 6 wyciągów orczykowych, 4 wyciągi kanapowe  dających dostęp do 12 tras narciarskich, które mają ponad 20 km. Najdłuższa trasa ma 4,5 km. W okolicy są punkty gastronomiczne, restauracje oraz bary.